Domů

  Email

  Heslo

  Zabudnuté heslo

  Doprava nad 120 € zdarma.

  KITMEN SET zastrihávač, kontúra, mini žehlička B548

  KITMEN SET zastrihávač, kontúra, mini žehlička B548

  Dostupnosť: Do týždňa   Zdieľaj na FacebookuZdieľaj na Google+Zdieľaj na Twitteri

  Ref. číslo: B548

  Naša cena: 35.25 €

  KITMEN SET zastrihávač, kontúra, mini žehlička B548
  ks

  Tovar sa nachádza v kategórii: Žehličky na vlasy

  KITMEN SET prístrojov

  Balenie obsahuje:
  1x zastrihávač pre zastrihávanie a úpravu nosa, uší. Na tužkovú batériu AA DA ​​1,5V (nie je súčasťou balenia)
  1x kontúrovacou strojček pre zastrihávanie a úpravu kotliet, kontúr, chlpov (nie je určený na strihanie celých plôch hlavy či tela), na tužkovú batériu AA DA ​​1,5V (nie je súčasťou balenia). + 1x náhradný plastový hrebeň nadstavec pre nastavenie 3 a 6 mm.
  1x MINI žehlička na vlasy s titánovým povrchom
  1x malý čistiaci štetček

  Pred prvým použitím si pozorne prečítajte tento návod, pretože tým sa vyvarujete zlému používaniu, obsluhu a údržbu.

  ZASTRIHÁVAČ KITMEN pre zastrihávanie a úpravu nosa, uší, obočia.
  Inštalácia batérie: (nie je súčasťou balenia)
  Odskrutkujte spodné viečko strojčeka a vložte batériu modelu AA DA ​​1,5V. Uistite sa, že negatívne a pozitívne strany batérie sú v správnej pozícii. Veko naskrutkujte späť.

  Návod na použitie: Zložte veko, ktoré chránia brity. Zapnite zastrihávač z pozície 0 na pozícii 1. Jemne vložte strojček do nosovej dierky a ostrihajte chlpy. Rovnaký proces platí aj pre zastrihnutie chĺpkov v ušiach a pre úpravu obočia.

  Čistenie strojčeka: Pred čistením sa uistite, že je strojček vypnutý. Odskrutkujte vrchný (šedou) časť strojčeka (posun do prava) a starostlivo ho očistite a potom opäť zaskrutkujte späť. Strojček očistite po povrchu suchou handričkou a uchovajte na suchom mieste, mimo dosahu detí.

  Kontúrovacia STROJČEK 1178 KITMEN pre zastrihávanie a úpravu kotliet, kontúr, chlpov (nie je určený na strihanie celých plôch hlavy či tela), na tužkovú batériu AA DA ​​1,5V (nie je súčasťou balenia).

  Návod na použitie:
  A - Pred použitie naolejujte hlavicu strojčeka kvapkou strojného oleja.
  B - Zapnite prístroj tlačidlom pre zapnutie a po ukončení práce ho vypnite.

  Pre výšku strihu 3 alebo 6 mm je možné použiť plastový nadstavec nasadením na hlavicu, po nasadení nadstavec zapadne do určených drážok po bokoch strojčeka.

  Čistenie a údržba strojčeka: pred čistením sa uistite, že je strojček vypnutý. Potom štetčekom očistite zbytky vlasov zachytených medzi hornými aj dolnými čepieľkami. Hlavicu od strojčeka oddelíte ľahko nenásilným spôsobom, tak, že ľahkým tlakom palca na hlavici smerom "von" zatlačíte, a hlavica sa odopne. Starostlivo hlavicu aj strojček očistite. Opačným spôsobom hlavicu opäť dáte späť, ľahko zatlačte hlavicu, až budete počuť kliknutie. Strojček nenamáčajte vodou. V žiadnom prípade však nepoužívajte násilie. Násilné ulomenie vnútorných častí nie je predmetom reklamačného konania. Povrch strojček očistite suchou handričkou a uchovajte na suchom mieste, mimo dosahu detí. Hlavica musí byť olejovaná pravidelne, aby bol udržaný komfort strihu a perfektné služba strojčeka. Hlavicu je potreba uchovávať v suchom stave, pre zachovanie dlhodobej životnosti sa odporúča kovovú časť hlavice potrieť kvapkou strojného oleja.

  Dôležité upozornenia: 1. Prístroj nepoužívajte nad umývadlom, alebo vaňou, alebo v priestore, kde by mohol prístroj pri práci upadnúť do vody. 2. Chráňte pred deťmi. 3. Vyvarujte sa kontaktu s horúcimi časťami prístroja. 4. Dodržujte bezpečnosť práce.

  MINI ŽEHLIČKA AT620 KITMEN na vlasy s titánovým povrchom

  Technické parametre: 220 - 240 V - 50 60 HZ - 25 W

  Zapnutie prístroja: 1. Zapojte prístroj do elektrickej siete. Uistite sa, že napätie siete zodpovedá požadovanému napätiu žehličky. 2. Prístroj spustíte tlačidlom ON OFF. 3. Ak svieti kontrolka - prístroj sa rozohrieva. Vyčkajte 0,5; 1-2 - 5 minúty (podľa modelu), než dôjde k optimálnemu zahriatiu prístroja.
  Samotné použitie prístroja: 1. Jednotlivé pramene vlasov oddeľte od ostatných dĺžok vlasov cca.3cm. 2. Prameň vložte medzi rovnacie plochy, zovrite. 3. Pomalým ťahom vlasy rovnajte smerom od korienkov ku končekom vlasov. 4. Opakujte aplikáciu na ďalšie pramene vlasov, až docielite požadovaného účesu. 5. Zvýšte opatrnosť, vykurovacej časti sú veľmi horúce až 220 ° C. 6. nenarážajte, neklikajte s žehliacimi plôškami o seba "na prázdno" môže dôjsť k poškodeniu.

  Vypnutie prístroja: 1. Prístroj vypnete tlačidlom ON OFF. 2. Zástrčku odpojte od elektrickej zásuvky.

  Odporúčanie: Pre zachovanie kvality vlasov: 1. Nepoužívajte na mokré vlasy. 2. Používajte ochranné profesionálne prípravky určené pre úpravu vlasov, pri ktorej na vlasy pôsobí tepelná energia. 3. Vyvarujte sa klopaním, či búchaním pracovných plôch o seba "na prázdno"

  Čistenie a údržba: 1. Pred čistením, alebo inou údržbou vytiahnite prístroj z elektrickej zásuvky. 2. Bežné, drobné nečistoty utrite vlhkou handričkou. 3. Nepoužívajte na čistenie žiadne chemické prípravky, riedidlá, ani rozpúšťadlá. Mohla by sa poničiť pracovná plocha prístroja. 4. Nepoužívajte na čistenie žiadne drsné či drsné predmety, aby nedošlo k poškriabaniu povrchu. Môže dôjsť k poškodeniu.

  Dôležité upozornenia: Pri používaní elektrických spotrebičov je nutné dbať na bezpečnostné opatrenia! 1. Prístroj nepoužívajte nad umývadlom, alebo vaňou, alebo v priestore, kde by mohol prístroj pri práci upadnúť do vody. 2. Chráňte pred deťmi. 3. Vyvarujte sa kontaktu s horúcimi časťami prístroja, mohlo by dôjsť k popáleniu pokožky. 4. Vždy dbajte na to, aby prívodný kábel nebol poškodený. 5. kábel neomotávajte okolo prístroja, mohlo by dôjsť k jeho poškodeniu. 6. PRED uchovaním NECHAJTE PRÍSTROJ VYCHLADNÚŤ. 7. Prístroj zodpovedá normám EÚ. A bolo na neho vystavené prehlásenie o zhode.

  V datech#

  Ďalšie výrobky z radu

  Kontakty Kontakty Obchodné podmienky Obchodné podmienky
  podpalcom.sk kadernicky-eshop.cz ProfiVlasy.cz Avon nejlevněji. Povlečení Posteľná bielizeň b Výrobky z ovčí vlny Výrobky z ovčej vlny Tovar.sk – porovnanie cien Kadernícke potreby Originální dřevěné hračky a dekorace Czechoriginal Originálne drevené hračky a dekorácie Czechoriginal
  Posteľná bielizeň a matrace Povlečení a matrace
  :0: webdesign by MYLEE Design (c) 2015-2019;