Domů

  Email

  Heslo

  Zabudnuté heslo

  Doprava nad 120 € zdarma.

  Osaine Lamimask Čistiaca maska ​​s ílom pre mastnú pleť a akné 100ml osa0501

  Osaine Lamimask Čistiaca maska ​​s ílom pre mastnú pleť a akné 100ml osa0501

  Dostupnosť: Do týždňa   Zdieľaj na FacebookuZdieľaj na Google+Zdieľaj na Twitteri

  Ref. číslo: osa0501

  Naša cena: 25.96 €

  Osaine Lamimask Čistiaca maska ​​s ílom pre mastnú pleť a akné 100ml osa0501
  ks

  Tovar sa nachádza v kategórii: Pleťové masky

  LAMIMASK - Purifying MASK
  Hĺbkovo čistiaca maska ​​(OSA0501 - 100 ml; OSA0551 - 250 ml)
  Hĺbkovo čistiaca maska ​​na báze ílu. Čistí a zanecháva pleť matnú a sviežu. Vhodná pre mastnú pleť a pre pleť s akné. Reguluje mazovú sekréciu, absorbuje nadbytok mazu, sťahuje rozšírené póry, bráni bakteriálnemu bujnenie a tvorbe mastných kyselín.  AKTÍVNE ZLOŽKY:

   morská voda

   Biely íl odstraňuje nečistoty z pleti

   Zelený íl absorbuje maz a zanecháva pleť suchú, svieža a matnú

   Riasa Tirated laminaria (Laminarghane®) reguluje mazovú sekréciu a bráni podráždeniu folikulu
  Spôsob použitia: naneste na tvár šetrným vmasírovaním, okrem očného okolia. Nechajte pôsobiť aspoň 10 minút. Potom utrite obrúskom alebo umyte vodou.
  LINEA Oily SKIN - pre mastnú pleť a pleť s akné

  Fungovanie mazových žliaz je ovplyvnené rôznymi faktormi, ktoré z rôznych dôvodov, môžu zmeniť svoju prirodzenú produkciu kožného mazu. Efektom na pleti je: lesknúce sa pleť, rozšírené póry, čierne bodky, nedokonalosti pleti, silná hrubá pleť a zlé držanie nalíčenie.

  Zelená rad Osaine je špeciálne vytvorená pre okamžité riešenie týchto problémov: reguluje mazovú sekréciu, absorbuje nadbytok mazu, sťahuje rozšírené póry, bráni bakteriálnemu bujnenie a tvorbe mastných kyselín.

   Laminarghane® - Je výťažok získaný z riasy Tirated laminaria, ktorý vďaka vysokému obsahu florotaninů, minerálov, stopových prvkov a cukrov je používaný pre boj s bakteriálnym bujnením pokožky mastnej pleti.

   Laminarghne®, nielen že znižuje bakteriálne bujnenie, ale tiež bráni poškodzovaniu testosterónu obsiahnutého v mazu, ktorý pri jeho poškodení vytvára vedľajší produkt dihydrotestosterón, ktorý je zodpovedný za zlé fungovanie mazových žliaz.  OSAINE

  Daruje všetky benefity mora

  Aktívne zložky z výťažkov rias

  Pre žiarivý a mladistvý vzhľad

  Kúzlo mora na tvojom tele

  sila rias

  Na dosiahnutie celkovej prírodné starostlivosti
  OSAINE vznikla z pozorných štúdií prírodnej synergie medzi Morskou vodou z Golfského prúdu a rias, ktoré rastú pri súostroví Bréhat vo Francúzsku.  INOVATÍVNE MYŠLIENKA

  Osaine bola vytvorená z kozmetických vlastností týchto rias, všetky výrobky radu obsahujú okrem výťažkov z rias rozdelených podľa funkčnosti, tiež morskú vodu z Golfského prúdu. Štúdie, vykonané z tejto vody ukázali, že kozmetický výrobok, má schopnosť revitalizovať a remineralizovať bunky, stimulovať základné enzýmy, posilňovať imunitný systém a chrániť pokožku pred alergiami vďaka antihistaminickému pôsobeniu.  FILOZOFIA

  Osaine vznikla z pozorných štúdií dermatologických a kozmetických aktivít morských rias. Niektoré riasy majú charakteristiku a aktívne zložky rovnaké ako tie prítomné v pokožke a viacnásobné testy ukázali, že využitie týchto rias v kozmetickom výrobku, zaisťuje perfektnú metabolizmus a zdravý a mladistvý vzhľad.

  V datech#

  Kontakty Kontakty Obchodné podmienky Obchodné podmienky
  podpalcom.sk kadernicky-eshop.cz ProfiVlasy.cz Avon nejlevněji. Povlečení Posteľná bielizeň b Výrobky z ovčí vlny Výrobky z ovčej vlny Tovar.sk – porovnanie cien Kadernícke potreby Originální dřevěné hračky a dekorace Czechoriginal Originálne drevené hračky a dekorácie Czechoriginal
  Posteľná bielizeň a matrace Povlečení a matrace
  :0: webdesign by MYLEE Design (c) 2015-2019;