Domů

  Email

  Heslo

  Zabudnuté heslo

  Doprava nad 120 € zdarma.

  Osaine Strengthening Face Mask Posilňujúci pleťová maska ​​+ kmeňové bunky 25ml osa1011

  Osaine Strengthening Face Mask Posilňujúci pleťová maska ​​+ kmeňové bunky 25ml osa1011

  Dostupnosť: Do týždňa   Zdieľaj na FacebookuZdieľaj na Google+Zdieľaj na Twitteri

  Ref. číslo: osa1011

  Naša cena: 10.39 €

  Osaine Strengthening Face Mask Posilňujúci pleťová maska ​​+ kmeňové bunky 25ml osa1011
  ks

  Tovar sa nachádza v kategórii: Pleťové masky

  Osaine Strenghtening face mask - Posilňujúci pleťová maska, intenzívne a vysoko účinná. Aktívne pôsobenie kmeňových buniek a rias je posilnené o pôsobení "patch" masky na tkanive. Výsledkom je posilnená, omladená a spevnená pleť tváre ako nikdy predtým.  AKTÍVNE ZLOŽKY:

   Morská voda: 75%

   Kmeňové bunky: 0,2%

   Aosaine (výťažok z riasy Ulva Lactuca): 2%
  Spôsob použitia: naneste na tvár, dbajte na to, aby emulzia bola aplikovaná na celú tvár. Nechajte masku dokonale priľnúť k tvári a na krk. Nechajte pôsobiť 20 - 30 minút, potom zvyšky šetrne vmasírujte do pleti.
  SKIN SEASTEM - BUNKOVÁ OBNOVA kmeňové bunky

  Kompletný rad pre bunkovú obnovu s kmeňovými bunkami pre okamžite viditeľné výsledky.

  Pokožka - Bunková evolúcia umožnila riasam prispôsobiť sa týmto obtiažnym podmienkam čeliť dehydratácii a predčasnému starnutiu. Technológia extrakcie kmeňových buniek prináša túto schopnosť prispôsobenia a omladenie do aktívnej zložky každej nediferencované bunky, takže obsahuje všetky genetické informácie riasy. Vďaka biomimetike pokožka prijíma tento neuveriteľný prírodný zdroj a metabolizuje ho do svojho bunkového cyklu. Vitálne znaky sú okamžite viditeľné.

   Riasa - Morský fenikel je jeden z mála rias schopný prežiť na skalách obmývaných vlnami oceánu v oblasti medzi nízkym a vysokým prílivom. Jeho prítomnosť označuje hraničnú oblasť medzi rastlinami a morskými riasami a to vďaka odolnosti na soľ a dehydratáciou v období nízkeho prílivu.

  OSAINE

  Daruje všetky benefity mora

  Aktívne zložky z výťažkov rias

  Pre žiarivý a mladistvý vzhľad

  Kúzlo mora na tvojom tele

  sila rias

  Na dosiahnutie celkovej prírodné starostlivosti
  OSAINE vznikla z pozorných štúdií prírodnej synergie medzi Morskou vodou z Golfského prúdu a rias, ktoré rastú pri súostroví Bréhat vo Francúzsku.  INOVATÍVNE MYŠLIENKA

  Osaine bola vytvorená z kozmetických vlastností týchto rias, všetky výrobky radu obsahujú okrem výťažkov z rias rozdelených podľa funkčnosti, tiež morskú vodu z Golfského prúdu. Štúdie, vykonané z tejto vody ukázali, že kozmetický výrobok, má schopnosť revitalizovať a remineralizovať bunky, stimulovať základné enzýmy, posilňovať imunitný systém a chrániť pokožku pred alergiami vďaka antihistaminickému pôsobeniu.  FILOZOFIA

  Osaine vznikla z pozorných štúdií dermatologických a kozmetických aktivít morských rias. Niektoré riasy majú charakteristiku a aktívne zložky rovnaké ako tie prítomné v pokožke a viacnásobné testy ukázali, že využitie týchto rias v kozmetickom výrobku, zaisťuje perfektnú metabolizmus a zdravý a mladistvý vzhľad.

  V datech#

  Kontakty Kontakty Obchodné podmienky Obchodné podmienky
  podpalcom.sk kadernicky-eshop.cz ProfiVlasy.cz Avon nejlevněji. Povlečení Posteľná bielizeň b Výrobky z ovčí vlny Výrobky z ovčej vlny Tovar.sk – porovnanie cien Kadernícke potreby Originální dřevěné hračky a dekorace Czechoriginal Originálne drevené hračky a dekorácie Czechoriginal
  Posteľná bielizeň a matrace Povlečení a matrace
  :0: webdesign by MYLEE Design (c) 2015-2019;